Ubytovanie s deťmi na Slovensku – Prečo my?

Ubytovacích portálov je na slovenskom trhu veľké množstvo. Na základe čoho si vybrať ten správny?
Vyberte si taký, ktorý Vám ponúka niečo navyše, viete, kto sa za ním skrýva a vie, čo ponúka.
Možno Vás zaskočí počet objektov,  ktorý portál ponúka, v porovnaní s tisíckami objekov, ktoré ponúkajú iné portály. Ale vedia ČO vlastne ponúkajú?

Garantom portálu rodinka-spolu.sk
je silná cestovná agentúra TRICIO s.r.o., ktorá sa zaoberá ubytovaním na Slovensku už od roku 1996. Od tohto času boli v ponuke stovky objektov, ktoré sa časom vyprofilovali do pár desiatok, ktoré 100% spĺňajú stanovené štandardy a kvalitu a v podstate Vás na Vašej dovolenke s deťmi nemá čo zaskočiť.

Portál rodinka-spolu.sk sa ešte užšie špecializuje na objekty, ktoré čo najviac spĺňajú podmienky pre kvalitnú dovolenku rodín s deťmi. Všetky objekty, ktoré tu nájdete sú preverené, navštívené a to nie len nami ale aj stovkami spokojných klientov.


Ubytovanie s deťmi

Ak si vyberiete objekty z našej ponuky, môžete si byť istí bezproblémovým priebehom Vašej dovolenky a keby tomu tak nebolo, prípadné problémy a reklamácie riešime spolu s Vami. Komunikujeme s Vami a v prípade problémov sa Vám neotočíme chrbtom!

Ďalšou výhodou je, že ubytovateľom zaplatíme až po Vašom návrate z dovolenky keď vyjadríte Vašu spokojnosť a bezproblémový priebeh pobytu.
Taktiež v niektorých prípadoch poskytujeme zaujímavé zľavy, takže konečná cena je nižšia ako keby ste si pobyt zarezervovali priamo u ubytovateľa.
 

Želáme Vám šťastnú ruku pri výbere vášho ubytovacieho portálu!